Vans-Solution

Cesta k vlastnej obytnej dodávke...

Držiteľom karty ,,K,, tento partner ponúka 3,5,10,15...% zľavu na (zvolíte si)

DOANN s.r.o.

Lidértejed 5
Povoda 92901  
tel. +421 908 590 460
e-mail: vans@vans-solutions.com

Nakupovali ste v e-shope www.vans-solutions.com? Chcete popísať vlastnú skúsenosť a uľahčiť rozhodovanie iným či tu majú nakupovať?  Stačí pridať recenziu.  

Jednoduché riešenie pre Vaše dodávkové vozidlo

Spoločnosť DOANN, s.r.o. je mladá dynamická spoločnosť, ktorá sa okrem iného zameriava na prvotriednu výrobu presných komponentov z ekologických materiálov. Modernou technológiu opracované komponenty sa využívajú na vnútorné obloženie dodávkových automobilov, čím vznikne vo vnútri vozidla úplne nový priestor vhodný na zriadenie pojazdnej kancelárie alebo obytného vozidla. Špičkové prevedenie je zárukou spokojnosti každého zákazníka. Ak ste vlastníkom dodávky a radi cestujete alebo kempujete, naša spoločnosť premení priestor v používanej pracovnej dodávke na čisté a bezpečné zázemie pre prípravu vybudovania si vlastného obytného automobilu.  

Štandardný produkt obsahuje niekoľko častí, ktoré sú ideálnym riešením pre obloženie interiéru  dodávkového vozidla. Každé balenie obsahuje jednu kompletnú sadu, súčasťou ktorej sú všetky potrebné montážne komponenty. Podlahové dosky a interiérové obloženia sa dajú jednoducho zamontovať bez toho, aby ste pri tom poškodili akýmkoľvek spôsobom vozidlo.

Používané materiály predstavujú obnoviteľnú, recyklovateľnú a biologicky odbúrateľnú organickú hmotu, čo pridá každému zákazníkovi úžasný pocit, že nepoužil nič toxické alebo zaťažujúce životné prostredie. 

Naším primárnym cieľom pri výrobe produktu vždy bolo, je a vždy bude to, aby sme našim klientom ponúkli ekonomicky a ekologicky optimálne riešenia. Tento cieľ sa nám podarilo dosiahnuť zavedením najnovších metód a technológií vo výrobe. 

Meno Priezvisko

Manažér / Spoločnosť


Meno Priezvisko

Manažér / Spoločnosť


Meno Priezvisko

Manažér / Spoločnosť


Meno Priezvisko

Manažér / Spoločnosť