TEST

Thermálpark  Nitrava

Držitelům karty ,,K,, tento partner nabízí 5% slevu na ubytování. Vstup na koupaliště je v cene ubytování.


                                                                Thermal Park Nitrava

                                                                   Poľný Kesov 252 

                                                               info@thermalkesov.sk

                                                                      037/7787144

                                                                   +421917 350 615 
                                                                     48°10´03.0´´ N
                                                                      18°03´51.5´´ E 

THERMALPARK NITRAVA sa nachádza v príjemnom prostredí v obci Poľný Kesov, neďaleko Nitry v areáli plnom zelene. Počas letnej sezóny návštevníkom ponúka osvieženie vo vonkajšom Bazéne pri jazere a k dispozícii je aj vnútorný hypertermálny bazén, ktorý je v prevádzke každý deň. Vonkajšie bazény dopĺňa výplavový bazén, ktorý je súčasťou Bazénovej haly - Rodinného raja.

Celoročnú Bazénovú halu tvoria Zážitkový bazén s chrličmi vody s Vírivým bazénom, detský bazén s vodným hríbikom a Výplavový bazén. Výplavový bazén spája vnútorný priestor s vonkajším. Voda je charakterizovaná ako prírodná, vysoko minerálna, hydrogénuhličitanová, sodná, so zvýšeným obsahom sodíkového a hydogénuhličitanového iónu, stredne termálna, slabo alkalická. Táto termálna voda má blahodarný vplyv na pohybové ústrojenstvo, centrálny nervový systém i reumu.

Novinkou Thermalparku Nitrava bude nová toboganová aréna, ktorá bude otvorená celoročne. Tešiť sa môžete na 7 toboganov pre malých aj veľkých. Prekvapením bude tobogan s výstižným názvom Kesovská raketa, ktorý bude mať v našom zariadení slovenskú premiéru.

UBYTOVANIE
V rámci areálu Thermalparku Nitrava ponúkame možnosť ubytovania v Hoteli*** ThermalKesov s max. kapacitou 63 lôžok, ktorý je vhodný i pre náročnejších klientov (reštaurácia, wellness, masáže, priestory na rokovania, animácie). Balíčky ubytovania sú atraktívne svojou cenou aj ponukou. V cene ubytovania je zahrnutý vstup do všetkých vonkajších aj vnútorných bazénov. Hotel disponuje i audiovizuálnou miestnosťou a tak je ideálnym miestom pre usporiadanie konferencií, školení, či firemných porád.

SLUŽBY
Na kúpalisku sú ďalej k dispozícii: bedminton, cvičenie Aquabike i bezplatné parkovisko s kapacitou 300 áut.V priestoroch nášho hotela sa nachádza vnútorný hypertermálny bazén, ktorý zregeneruje pohybové ústrojenstvo a uvoľní všetky
svaly na tele. Hneď potom stačí urobiť zopár krokov a už ste u maséra. Pre milovníkov oddychu a relaxu ponúkame tradičnú fínsku saunu v novom hotelovom wellness. V rámci neho môžete zrelaxovať aj v parnej a infra saune, oddýchnuť si v tepidáriu alebo vírivej vani - jacuzzi.
Nezabúdame ani na tých najmenších, pre ktorých je pripravený detský kútik v hoteli, ale i detskí animátori, ktorí sa počas dňa postarajú o zábavu vašich ratolestí.

Po celom dni je najlepším riešením opekanie a tak sme pre vás pripravili všestranné ohnisko.

Na poprvé to je dobré. Fotky se přidávají přes galérii. Mezi sekcma klikneš na + a zvolíš ,,fotogalérie,, :) Mapku nedáváme, dáváme GPS souřadnice. Jinak už jen drobnosti :) 

Čekám na potvrzení objednávky a hned ti pošlu práci :)

Tlačítka, odkazy a reference ti ukážu až budeme spolu.