S.O.S. TEAM Nitra

Váš žltý anjel na cestách po Európe

Držitelům karty ,,K,, tento partner nabízí 5% slevu na odtah vozidla a servisní práce.

S.O.S. TEAM NITRA

951 08 GOLIANOVO,  Golianovo 350
tel. +421 905 187 459

tel. +421 0905 707 030 (anglicky, nemecky, maďarsky)

info@sosteam.sk              objednavky@sosteam.sk 

POBOČKY

Odťahová služba NITRA, Rýchlostná cesta R1, 50 km

Odťahová služba VRÁBLE, Staničná 594, oproti OMV pumpe

Odťahová služba ZLATÉ MORAVCE, Hollého 3

Odťahová služba NOVÉ ZÁMKY, Považská ulica 38  (v areáli bývalého Baltransu)

Odťahová služba GOLIANOVO, Golianovo 350, Golianovo 

www.sosteam.sk

Naše Call centrum môžete kontaktovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku!

Zabezpečíme odťah a prepravu Vášho osobného vozidla v akejkoľvek situácií. Pôsobíme nielen na území Slovenskej republiky, ale aj v Českej republike a celej Európe.

Vďaka nášmu veľkému a modernému vozovému parku Vám dokážeme zabezpečiť kvalitné služby a najrýchlejší dojazd. V regióne Nitra a Nové Zámky disponujeme najväčším technickým zázemím a vybavením pre havarijné vyslobodzovanie nielen osobných a nákladných vozidiel, ale aj strojov a autobusov.

Naše call centrum je Vám k dispozícii NONSTOP 24 hodín denne, 365 dní v roku. Po zavolaní a zistení bližších informácií Vám dispečing oznámi cenu a približný čas príchodu. Do 5 minút vyrazí zaškolený vodič s potrebnou technikou na miesto určenia.

Platba prebieha buď garanciou od asistenčnej služby poisťovni alebo v hotovosti či kartou. Najneskôr však prebehne úhrada na mieste vykládky zákazníkom (platbu kartou hláste prosím pri objednávaní prevozu). Klientom asistenčých služieb poisťovní tiež poskytujeme náhradné vozidlá.

Sme TOP partnerom poisťovní a autoklubu, na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov.

Potrebujete odťah pre vozidlo s viacerými pasažiermi? SOS TEAM Nitra s.r.o. odvezie Vaše osobné, alebo dodávkové vozidlo a okrem nášho vodiča poberieme až 6 osôb. Takže nemusíte volať TAXI službu, čím Vám šetríme peniaze.

Naše špeciálne odťahové vozidlá sú klimatizované, pre najväčší komfort našich vodičov a klientov.

Nízke vozidlá, tuningové autá, drahé automobily? Tu ste správne! Naše hydraulické, plné, sklopné plošiny majú nízky nakladací uhol, preto vieme bez problémov naložiť a vyložiť aj štandardne nízke vozidlá, navyše aj s defektom pneumatiky, ktorý ešte znižuje svetlú výšku vozidla.

Podzemná / nadzemná garáž? Nevadí, SOS TEAM Nitra s.r.o. sa dostane aj do takýchto priestorov.

Zablokovaný automat, elektronická ručná brzda, prasknutá pružina, vypadnutý čap, zhorené, utopené vozidlo a iné postrachy "odťahovkárov", sú pre nás iba ďalšou ľahko splniteľnou výzvou, lebo sa držíme motta: "kto je pripravený, nebude prekvapený". Na všetky takéto situácie sme vyškolený, vybavený a poistený. Dokážeme voziť aj viac vozidiel naraz, máme autoprepravníkový vozík. Dodávky, motocykle? Tiež bez problémov. Hydraulickú ruka tiež samozrejme máme. Potrebujete preštart batérie? Minuli ste palivo? Máte defekt? Potrebujete výmenu žiarovky? Aj s týmito situáciami sa stretávame a vieme Vám v nich pomôcť. S hocičím sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť, buď Vám poradíme alebo vyriešime Váš problém. Potrebujete poradiť servis / pneuservis? U nás sa Vám dostanú aj tieto informácie. Nemáte kam zložiť Vaše havarované vozidlo? SOS TEAM Nitra s.r.o. má pre takéto prípady strážené, uzatvorené a platené parkovisko. Vždy budete mať istotu, že sa Vám budeme venovať. Do piatich minút od Vašej objednávky vyrážame na miesto určenia. Ak potrebujete odťah pre vozidlo s viacerými pasažiermi, S.O.S. TEAM Nitra s.r.o. odvezie Vaše osobné alebo dodávkové vozidlo a okrem nášho vodiča poberieme až 6 osôb. Takže nemusíte volať Taxi službu, čím Vám šetríme financie.

Naše špeciálne odťahové vozidlá sú klimatizované, pre čo najväčší komfort našich vodičov a klientov.

Monika Tóth

SLužby využila v roko 2020            

Při zhasnutí motoru byl team do 20 min. u nás a po hodině jsme pokračovali v cestě. 

Karol a Mária Volárovci

Služby využili v roku 2019

Úžasný prístup a ochota. Číslo na dispečink máme už uložené v mobile.

Cirkus Metropol

Služby využili v roku 2019

Přijali obratem, naložili, odvezli, vyložili. Rychlá, profesionální a kvalitní práce.

Alexander Blahút

Služby využil v roku 2020

Keď už sa niečo na ceste stane, viete, že títo chalani k každom počasí pomôžu.