Route E58 - Camp Košice

Klubová sleva 10%

Držitelům karty ,,K,, tento partner nabízí 10% slevu na ubytování

Route E58 - Camp Košice,
Červený rak 21,
040 11 Košice
info@camp-kosice.sk
+421 908 349 313
+421 918 707 488

Súradnice: 48° 41' 14.314144" N
21° 15' 21.3258356" E 

www.camp-kosice.sk

Navštívili jste Route E58 - Camp Košice? Chcete popsat vlastní zkušenost a ulehčit rozhodování ostatním či mají toto místo také navštívit? Stačí přidat recenzi. 


Novozrekonštruovaný Route E58-Camp Košice je jediným kempom nachádzajúcim sa v Košiciach. Veľkým benefitom nášho kempu je jeho poloha, nakoľko sa nachádza necelé 4 km od centra mesta, železničnej stanice a taktiež možno spomenúť aj bezprostrednú blízkosť medzinárodného letiska. V jeho okolí sa teda nachádzajú najžiadanejšie atrakcie mesta Košice. Máloktoré slovenské mesto sústreďuje priamo vo svojom centre toľko jedinečných a zaujímavých pamiatok a atrakcií ako Košice
V kempe je možné využiť priestranné trávnaté plochy pre váš stan alebo karavan. Ubytovať sa je možné aj v dvojizbových chatkách, mobilných domčekoch alebo apartmáne. Ich maximálna kapacita je 70 postelí. Náš kemp je otvorený celoročne.

Areál kempu je ideálnou destináciou na usporiadanie a organizovanie rozličných kultúrnych a spoločenských podujatí. Konať sa tu môžu zrazy a stretnutia karavanistov, motorkárov či rôznych fanúšikov motorizmu, športu, chovateľov zvierat a firemné teambuildingy. Pomôžeme Vám usporiadať rôzne detské párty, narodeninové či rodinné oslavy, grilovačky alebo svadby. V Košickom kraji si každý cestovateľ nájde to svoje. Nezáleží na tom, odkiaľ prichádzate, prečo ste tu a kam máte namierené, sú tu miesta , ktoré jednoducho musíte vidieť na vlastné oči. Je tu nádherná príroda, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad. Milovníci vína určite poznajú Tokajskú vinohradnícku oblasť. Zažiť podzemné dobrodružstvo môžete zdolaním jednej z množstva nádherných východoslovenských jaskýň. Priaznivci turistiky, cykloturistiky ale aj vodných športov si tu tiež prídu na svoje. V bezprostrednej blízkosti Košíc je Herľanský gejzír ako aj mnohé staroveké hrady a zámky. 

Spolu s našimi nápomocnými recepčnými si dokážete naplánovať a zrealizovať akýkoľvek výlet bez zbytočných starostí.

Rodina Vackova

navštíveno v roce 2020

Kemp má úžasnou pozici pro podnikání poznávacích výletů do okolí. Personál se snaží ve všem vycházet vstříc, takže naše rodina kemp doporučuje.

Mojmír Valko

navštíveno v roce 2019

Tu sa oplatilo zopár dní ostať. Je tu všetko, čo potrebujete. Vysoko si hodnotím personál a čistotu kempu. Bolo nám tu dobre a ešte sa niekedy zastavíme.