Odťahová služba Bratislava

NONSTOP ASISTENCIA A SERVIS

Držiteľom karty ,,K,, tento partner ponúka 15% zľavu na odťah vozidla a servisné práce.

ODŤAHOVÁ SLUŽBA BRATISLAVA

Košická 52/A

82108 Bratislava

e-mail: info@odtahova-sluzba-bratislava.eu
tel. +421 948 888 999 


Každému jednému z nás sa raz za čas pokazí auto, to je život. Ale čo keď idete na dovolenku, ste 300 km od domova a zrazu prestane auto štartovať, dobíjať alebo dôjde ku kolízii a vy si pokrčíte plechy alebo plasty?

Ak ste v Bratislavskom kraji, ale aj v susedných krajoch, volajte profesionálov na tel. č. +421948888999. Postaráme sa o opravu priamo na mieste a ak sa nedá, naložíme vozidlo a odvezieme ho k nám do servisu. V súrnych prípadoch vieme opraviť automobil aj cez noc. Skladom držíme štartéry a alternátory na drvivú väčšinu bežných automobilov a v prípade potreby vám pokrčené plech autoklempiar porovná tak, že budete schopní v dovolenke pokračovať a keď sa aj trošku poprechádzate po Bratislave, poškodenú časť vozidla vám aj prelakujeme.

Problém môže nastať ak zameníte palivo, benzín za naftu alebo naopak, naftu za benzín. Netreba panikáriť, netreba volať autoservis a odťahovú službu. Zavolajte nás, prídeme na miesto a rovno na mieste vašu chybu napravíme, obsah nádrže odčerpáme a vy môžete pokojne pokračovať ďalej. 

Sme s vami 24 hodín denne, po celý rok, v každom počasí a je jedno či potrebujete odťah, opravu automobilu alebo máte iba defekt a ako naschvál máte aj prázdnu rezervu. Postaráme sa o vaše pohodlie a urobíme maximum pre to, aby ste mohli v čo najkratšom čase pokračovať vo svojej naplánovanej ceste. 

V prípade nehody, poruchy, defektu, zle načerpaného paliva alebo inej ,,katastrofy,, sa nemusíte stresovať, netreba vám žiadne náradie, žiadne diely, žiadne skúsenosti. Jediné čo potrebujete je mať v mobile uložené tel. číslo 

+421 948 888 999

Michael Jakš

Služby využil v roku 2020

Noc, víkend, jedu po dálnici a před Sencem zhasl motor. Tito chlapci pomohli.

Klára a Pája Polákovi

Služby využili v roku 2020

Andělé v montérkách. V neděli večer mi během hodiny vyměnili alternátor. Machři.

Iza Polakovičová

Služby využila v roku 2020

Do smiechu mi nebolo, ale všetko dobre dopadlo. Majú zlaté ruky. Ešte raz vďaka!

S Centrum, s.r.o.

Služby využité v roku 2020

Auto nám previezli z Maďarska, tri hodiny opravovali a domov sa išlo po vlastnej osi.