Objednávka prezentácie

Stačí vyplniť 3 riadky a je to...

Vážený obchodný partner,

ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, získate prezentáciu, ktorá prinesie zaujímavé benefity pre vaše podnikanie.

  • Budete mať reklamu, ktorú si budú pozerať iba tí, čo vaše služby alebo tovar využívajú.
  • Budete mať možnosť uverejnenia neobmedzeného objemu informácií v podobe textu, fotografií alebo videa.
  • Získate spätnú väzbu od klientov aj od nás a prípadné pripomienky interne vyriešite, nebudú kolovať po sociálnych sieťach.
  • Máte možnosť získať Certifikát o zapojení sa do projektu a výhodnosti vami ponúkanej služby alebo tovaru. 
  • Budete stále na očiach zákazníkom a novinky im budú zasielané do e-mailu. registrovaných máme cez 1200 adries.
  • Vieme využiť skúsenosti a inovácie z podobných zariadení, vy sa tak vyhnete nevedomým chybám v podnikaní.
  • Získate partnera, ktorý vám môže upraviť všeobecné aj špeciálne obchodné podmienky, návštevný poriadok, ubytovací alebo reklamačný poriadok  tak, aby bol v súlade so zákonom a bol nastavený spravodlivo.  
  • Získate zľavu na prípadnú inzerciu alebo PR články v špecializovaných médiách zameraných na karavany a karavaning. Články zdarma pripravíme.


Koľko služba stojí?

Balíček ZÁKLAD je zdarma. Máme pre vás kompletnú prezentáciu v rámci projektu aj aktualizácie v neobmedzenom počte. Podmienkou je poskytnutie zľavy držiteľom členskej karty nášho klubu vo výške od 3% pri tovare, od 5% pri službách a ubytovaní. Certifikát nie je možné získať.

Balíček SILVER je za 30,- € vrátane DPH. Obsahuje kompletnú prezentáciu, zaradení do distribúcie noviniek, prezentácie na sociálnych sieťach, aktívnu propagačnú kampaň, zľavy v prípade PR článkov v špecializovaných tlačených médiách, kontrolu recenzií a okamžitou spätnou väzbu s možností vyjadrenia dotknutého subjektu. Ponúkame pomoc so zavedením elektronických platobných terminálov bez mesačných poplatkov za prenájom zariadení. Podmienkou je poskytnutie zľavy držiteľom členskej karty nášho klubu vo výške od 3% pri tovare, od 5% pri službách a ubytovaní. Certifikát je možné získať.

Balíček GOLD je za 50,- € vrátane DPH. Obsahuje kompletnú prezentáciu, zaradení do distribúcie noviniek, prezentácie na sociálnych sieťach, aktívnu propagačnú kampaň, zľavy v prípade PR článkov v špecializovaných tlačených médiách. PR články pripravíme zdarma. Ďalej získate kontrolu recenzií a okamžitou spätnou väzbu s možností vyjadrenia dotknutého subjektu.  V prípade uloženia finančných sankcií zo strany úradov a kontrolných orgánov zabezpečíme odborné posúdenie situácie, podáme sťažnosť alebo odvolanie a aktívne budeme hájiť vaše záujmy. Ponúkame pomoc so zavedením elektronických platobných terminálov bez mesačných poplatkov za prenájom zariadení. Podmienkou je poskytnutie zľavy držiteľom členskej karty nášho klubu vo výške od 3% pri tovare, od 5% pri službách a ubytovaní. Certifikát získavate automaticky na základe nášho hodnotenia.

Uvedené ceny garantujeme do 30.4.2022 s možnosťou predĺženia spolupráce na ďalšie obdobie za rovnakú sumu . Nie je potrebné nič riešiť písomnými zmluvami, svoje partnerstvo možte kedykoľvek bez udania dôvodu zrušiť zaslaním oznámenia na e-mail alebo telefonicky. 


Zavoláme, vysvetlíme, zariadime. Stačí vyplniť nasledujúci formulár.