Goralský Dvor Haligovce

TOP 10 na Slovensku

Držitelům karty ,,K,, tento partner nabízí 5% slevu na ubytování

865 34 Haligovce 188

REZERVÁCIA UBYTOVANIA:+421 907 764 982

KONTAKT:+421 905 389 413

E-MAIL: info@goralskydvor.sk

GPS SÚRADNICE: 49°22'47.44″N,  20°26'22.98″E

www.goralskydvor.sk

Navštívili jste Goralský dvor Haligovce? Chcete popsat vlastní zkušenost a ulehčit rozhodování ostatním či mají toto místo také navštívit?                        Stačí přidat recenzi.


Goralský dvor sa nachádza pri hlavnej ceste v smere Stará Ľubovňa - Červený Kláštor, od ktorého je vzdialený 3 km. Súčasťou Goralského dvora je 13 chát, Slovenská reštaurácia, letná Koliba, futbalové a volejbalové ihrisko, záhradné šachy, ruské kolky, detské ihrisko s hojdačkami aj pre dospelých, bazénové močidlo, možnosť využitia koliby na večerné posedenia, bezplatné zapožičanie prenosných ohnisk a grilov, požičovňa bicyklov, raftov a kajakov, camping, zaradený medzi TOP kempingy na Slovensku pre prívesy a stany s rešpektovaním nočného kľudu, dotyková farma s domácimi zvieratami skanzen historických strojov.. Na pobyt si klient môže doviesť aj svojich štvornohých priateľov.

V blízkosti areálu sú turistami vyhľadávané Haligovské skaly, cez ktoré vedú náučné turistické chodniky, chodník do Prístaviska pltí a Národopisného múzea v Červenom Kláštore. Okolie poskytuje veľa možností pre aktívny oddych a turistiku pešo, horskými bicyklami do blízkeho okolia a Poľska na priehradu a zámok v Niedzici, výstup na Tri Koruny, hrebeňové pochody cez Haligovské skaly a poľského kúpeľného mestečka Sczawnica. Na tieto chodníky začína trasa u NÁS vo DVORE. Na výjazdy a kultúrne podujatia do Červeného Kláštora poskytujeme odvoz a dovoz minibusom na požiadanie.

Kemping sa nachádza v areáli Goralského dvora. Je vybavený samostatným sociálnym zariadením so sprchami a teplou vodou, 2 x kuchyňou s riadom, varičmi, rýchlovarnými kanvicami a mikrovlnnou rúrou, práčovňou, sušičkou so žehliarňou a soc. zariadením pre telesne postihnutých. Možnosť napojenia na elektrickú energiu 230 V, vodu a kanalizáciu na chemický odpad. Na stolovanie je možné využiť otvorené a kryté ohniská so sedením a priestor na prípravu jedál s priestorom na umývanie riadu. Pre deti slúži detské ihrisko s hojdačkami, detský vykurovaný bazén, dotyková farma. Zariadenie je vybavené bezbariérovým prístupom aj do reštaurácie. 


Pravá goralská zabíjačka 9.-11.10.2020

Reference

Stanislav Strnadík

projektový manažér, navštíveno v r. 2019

Tady zapomenete na všechny starosti, nasajete pravou atmosféru goralského života, vyčistíte si hlavu i plíce a naplníte žaludek. Toto musíte zažít!!! 

Jana Makovičková

mateřská dovolená, navštíveno 2019

Už 3x a stále sa sem teším. Úžasný personál, kvalitné jedlo a čarovné okolie robí pobyt tu nezabudnuteľným. Goralský dvor a jeho okolie si zamilujete.