Camping Nitrianske Rudno

Držitelům karty ,,K,, tento partner nabízí 10% slevu na ubytování

Priehrada II/1

972 26 Nitrianske Rudno 
                                   REZERVÁCIA +421 948 108 280 | 8.00 - 20.00                                     recepcia@campingrudno.sk

48.802697 N, 18.479146 E

www.campingrudno.sk


Navštívili jste Camping Nitrianske Rudno? Chcete popsat vlastní zkušenost a ulehčit rozhodování ostatním či mají toto místo také navštívit? Stačí přidat recenzi. 

K obľúbeným rekreačným destináciám na Slovensku patrí vodná nádrž Nitrianske Rudno, ktorá sa nachádza blízko Bojníc. Pri nej nájdete dobre situovaný camping vhodný pre rodiny s detičkami, športovcov, turistov, rybárov a aj tých, čo majú radi vzrušujúce akcie ako sú motoristické zrazy a podobne.

Veľkým zážitkom bude v kempingu nie len pobyt pri vode, ale aj vyskúšanie si viacerých vodných športov či zapojenie sa do netradičných súťaží na vodnej hladine. Okrem klasického surfovania, jachtingu a kúpania návštevníka ohúri viacero noviniek, z ktorých sa bude tešiť celá rodina. Dokonalý balans a pádlovanie v stoji si môžete vyskúšať vďaka zážitkovému paddleboardu. Ak chcete vidieť nemý úžas v tvárach detí, stačí ich zavrieť do zorbingových gúľ, vďaka ktorým budú vedieť chodiť po vodnej hladine. Obľúbenou atrakciou je aj vodná trampolína so šmykľavkou a katapultom. Pre vášnivých turistov je možnosť zdolať vrch Rokoš, ktorý sa nachádza v blízkosti a návštevu Košútovej jaskyne. Počas sezóny sa môžte zúčastniť napr. aj súťaže vo varení gulášu.

Camping a jeho personál je pripravený splniť vám každé želanie v rámci možností. Pripravuje pre návštevníkov prekvapenie v obnove a oživení areálu, ktoré už začalo a bude trvať približne do roku 2025. 


Reference

manželia Charvátovci          navštíveno v roku 2020

Páčilo s nám tu, priestoru bolo dostatok a každý z rodiny si tu našiel to svoje od rybárčenia až po vybláznení sa detí vo vode. Odporúčame všetkým.

Jaroslava Takáčová            navštíveno v roku 1999 aj 2020

Odporúčam hlavne pre rodiny s deťmi, je tu pre nich bezpečno, kľud, prehľadná pláž, detské atrakcie, dobré jedlo, ochotný personál. My sa opäť vrátime.